Buna ziua,
Dorim sa va informam despre existenta unei serii de webinare organizate de proiectul Scoala pe Net, adresate profesorilor care in aceasta perioada trebuie sa isi sustina orele la distanta. Seria se intituleaza De vorbă cu profesorii în „sala de-acasă”. Maine, 2 Aprilie la ora 17:00, va avea loc un nou webinar in aceasta serie, la care va puteti inscrie urmand linkul:
Citeşte continuarea acestui subiect
