Blog entry by Claudia Daniela Ilie

Imaginea Claudia Daniela Ilie
de către Claudia Daniela Ilie- joi, 10 mai 2018, 21:24
Oricine

Este clar ALTCEVA!. Toţi am făcut experienţe la ora de fizică sau de chimie, dar această abordare de predare prin investigare ştiinţifică, este o nouă provocare pentru mine şi elevii mei.Ne va lua ceva timp până ne vom obişnui cu metoda, va fi mai multă gălăgie decât de obicei, dar sper că voi avea mai mulţi elevi fericiţi când va veni ora de fizică! Aştept cu nerăbdare şi cursul ,,Chimia altfel"!

[ Modificat: duminică, 13 mai 2018, 22:40 ]